Hizmetlerimiz

Teşhis ve tedavide yardımcı modern ekipmanlarımız ile petinizin hayatı boyunca kaliteli hekimlik hizmeti sunmak temel ilkemizdir.

Modern Tıp Hizmetleri
Cerrahi Hizmetler
Laboratuvar ve Diagnostik Testler
Radyoloji ve Diagnostik Görüntüleme
Aşılama ve Yaşam Standardı Programları
Ağız ve Diş Sağlığı
Yatılı Hasta ve Pansiyon
Fizik Tedavi Rehabilitasyon ve Ağrı Birimi
Pet Shop

 • Modern Tıp Hizmetleri
  Veteriner Tıp alanındaki tüm modern ekipmanların (Röntgen, Kapalı devre anestezi cihazı, Digital Otoskop vb. gibi) teşhis ve tedavide kullanarak hekimlik hizmeti sunmak temel İlkemizdir.
 • Cerrahi Hizmetler
  Modern, büyük, hijyenik ve ülkemiz standartları üzerinde donanıma sahip ameliyathanemizde Rutin (kısırlaştırma, kastrasyon gibi) her türlü cerrahi müdehalenin yanı sıra Özel uzmanlık gerektiren Protez uygulama, Gold implant, osteosentesiz, laminectomie gibi ileri ortopedik ve nerolojik operasyonlar ve yumuşak doku operasyonları da cerrahlarımız tarafından başarı ile gerçekleştirilmektedir.
 • Laboratuvar ve Diagnostik Testler
  Kan biyokimyası ve Kan Sayımı,Tam idrar tahlili,İdrar kristallerinin identifasyonu,Gaita muayenesi gibi standart testlerin yanı sıra gerek yurt içi gerek yurt dışı özel anlaşmalar yapılmış olan Laboratuvarlar yardımıyla alerji testleri ve özel ekipman gerektiren testlerin yapılabilmesi sağlanabilmekte olup Patolojik testler özel bir laboratuvar’a yaptırılmaktadır.
 • Radyoloji ve Diagnostik Görüntüleme
  Polikliniğimiz bünyesinde bulunan Röntgen cihazı sayesinde çekilen röntgenler sayesinde teşhise gidilebilmekte olup gerekli hallerde Anlaşmalı kurumlar aracılığı ile İleri Görüntüleme Teknikleri olan Doppler, Renkli Doppler, EKG, Ekokardiyografi, MR Çekimi gibi görüntüleme teknikleri Hekimlerimiz kontrolünde yapılabilmektedir (İleri Görüntüleme Teknikleri için en az 1 gün öncesinden Randevu alınması gerekmektedir)
 • Aşılama ve Kontrol Programları
  Polikliniğimizde aşılama ve kontrol programları evcil hayvanınızın genel durumu ve yaşadığı ortam gibi ihtiyaçları doğrultusunda her pete özel hazırlanır.

  Pen-hip: Uygun yaş ve ırktaki köpeklere Kalça Displazisi ölçümünde dünyanın en güvenilir yöntemi kabul edilen ölçüm metodu uygulanabilmektedir. Hastalarımızın Geriatrik problemler yaşamaması için önceden tedbir amaçlı testler yapılabilmekte ve yaşam döngüsü bu testlere göre planlanmaktadır.

  Hastalıkları tedavi etmekten ziyade, oluşumunu engellemek önceliği prensibi ile çalışmaktayız.
 • Mikrochip – Kuduz Antikor Titresi Testi
  Kliniğimizde ISO 11784-11785 standartlarında üretilen ve bir pirinç tanesi büyüklüğünde, non-toksik ve biyo-uyumlu olan mikrochipler kullanılarak mikrochip uygulaması yapılmaktadır. Yurtdışına gidecek hastalarımız için kuduz antikor titresi, evrak hazırlığı yapılmakta ve danışmanlık hizmeti verilmektedir.
 • Ağız ve Diş Sağlığı
  Polikliniğimiz bünyesinde Hastalarımızın Detartarajını (Diş taşlarının temizlenmesi işlemi) son teknoloji Ultrasonik Dental Scaler ile yapılmaktadır, dişlerin parlatılması ve dişlere cilâ uygulanması işlemi için özel micromotor kullanılmakta ve işlem diş yüzeylerini parlak ve pürüzsüz hale getirerek dişlerin ömrünü uzatmayı amaçlamaktadır.
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
  Kliniğimizde operasyon sonrası dönemdeki petlerimize iyileşmeyi hızlandırmak ve ağrı duyusunu azaltmak amacıyla veya artrit, incinme, kronik ağrı, kas kaybı vb. durumlarında fizik tedavi amacıyla elektroakupunktur ile elektrostimülasyon, pneumoakupunktur, tuina masaj teknikleri uygulanarak petinizin ağrı duyusu azaltılmakta, iyileşme süreci kısaltılmakta ve böylece yaşam kalitesi arttırılmaktadır.
 • Yatılı Hasta ve Pansiyon
  Kedi veya köpeğinizin huzur içinde konaklayacağı odalarımızda minik dostlarımızın konforu için bağımsız havalandırma, ısıtma ve müzik sistemi bulunmaktadır. Kedilerle köpekler ayrı bölümlerde bulunmaktadır. Köpeklerimiz günde 2 defa gezdirilir, ayrıca oyun saatinde ekibimizle iyi vakit geçirirler.
 • Pet Shop
  Poliklinik Petshop’unda; Prescription Diet (Reçete Mama) öncelikli olmak üzere piyasada bulunan Yavru, Yetişkin ve İleri Yaş’a ve de Irkların kendi özelliklerine göre uygun Profesyonel Seri Mamalar bulunmaktadır.

  Ayrıca Kedi ve Köpeğinizin tüm ihtiyaçlarını (oyuncak, bakım ve kozmetik gb.) karşılayabileceğiniz çeşit ve muhtelif marka ürünleri bulabilirsiniz.

  Seyahat ve gezmeler için gerekli tüm ürünler (Taşıma kapları,Tasmalar vs.) geniş bir scala olarak mevcuttur.